Uvjerljiva pobjeda Gruđanki protiv Bihaća

Od samog početka utakmice bola je vidljiva velika razlika u kvaliteti. Domaće igračice su lagano postizale golove ,a u obrani su igrale čvrsto i pokretljivo tako da nije bilo nikakve rezultatske neizvjesnosti. Prvo poluvrijeme je završeno prednošću Gruđanki od 26:8, a u drugom poluvremenu prigodu u dobile sve igračice koje su danas bile u zapisniku.

One koje inače manje igraju, večeras su se potrudile pa su do kraja utakmice još povećale prednost grudskih rukometašica i na kraju došle do uvjerljive pobjede od 48:23.

HŽRK Grude – ŽRK Bihać 48:23(26:8)

HŽRK Grude: Darjana Vukliš, Nikolina Brnada, Amanda Marić 8(3), Nikolina Čutura, Ana Nikić 3(1), Ana Vrančić 7, Martina Vukanović 1, Andrea Prusina 7, Martina Kraljević 7, Edina Demić 4, Anita Azinović 5, Anđela Boras 3, Martina Pandža 3, Lara Šimić

Trener: Zlata Zubac
Sedmerci: 7(4 )
Isključenja:4 min

ŽRK Bihać: Anesa Demirović, Adelasa Dautović 7, Azira Hafurić 2, Azra Bašanović 9(3), Sajra Alijagić, Amela Hrkić, Erna Mehmedagić, Ena Stambolija, Adna Husičić 5, Vildana Čeliković, Elma Alijagić, Nađa Memagić, Đenana Jogić

Trener: Asmir Hafurić