Nakon nedavnog prvenstvenog derbija nogometašice Širokog Brijega i Emine danas su na igralištu SC-a “Musa-Karačić” odigrali i utakmicu osmine završnice Kupa BiH, a gošće iz Mostara su ponovno bile bolje i stigle do uvjerljivog 4:1 slavlja.

Mostarke su povele u desetoj minuti susreta preko Dragice Dende. Samo tri minute kasnije već je bilo 0:2, a gol je postigla Amra Isaković.

Domaće su uspjele smanjiti vodstvo Emine u 18. minuti preko Branke Bagarić, ali do kraja prvog poluvremena Emina je stigla do novog gola kada je Irena Bjelica u 38. minuti pogodila za 1:3.

U drugom poluvremenu igračice Emine su samo potvrdile pobjedu i prolaz u narednu rundu natjecanja a Amra Isaković svojim drugim golom danas deset minuta prije kraja postavila je konačnih 1:4 i time zapečatila sudbinu Širokobriježanki.