POSUŠJE – Derbi 20.kola izazvao je dosta interesa u Posušju.

Lijepo vrijeme i dobra u atmosfera oko kluba izmamila je 500-njak istinskih ljubitelja nogometa na gradski stadion u Posušju.

Slišković je na teren izveo sljedeću postavu:

Đerek, Ćuže, Jukić, Kovač, Karamatić, Čuić, Bešlić, Bilać, Mandurić, Begić i Begić.

Utakmicu na najbolji mogući način otvaraju dečki iz Posušja, igrala se 8 minuta kada Bešlić iz prekida pronalazi Danijela Begića koji prekrasno pogađa za velikih 1-0 na Mokrom Docu.Trubina je nije mogla parirati domaćim momcima, ali jednostavno loš dan za domaći napad nisu rezultirali povećanju vodstva u prvom djelu. Posušje s vodstvom odlazi na predah.

U drugom djelu ista priča. Posušje prijeti i promašuje, a Turbina se znalački brani i vreba iz kontre i polukontre. U 60. minuti promjena rezultata, Jukić griješi u obrani, a gosti koriste grešku i poravnavaju na 1-1. Nastavak je donio nemir u momčadi, a navijači su bili toliko nervozni da su svoju nervozu prenijeli na teren. Sliškovićevi dečki konstantno prijete, ali lopta neće u gol. Treba napomenuti kako je Turbina samo jednom zapucala na gol Đereka.

HŠK Posušje – FK Turbina 1:1