Sloboda odnijela pobjedu nad Širokim u prvoj utakmici osmine završnice Kupa BiH

Sloboda je u prvoj utakmici osmine završnice Kupa BiH stekla minimalnu prednost pred uzvrat na Pecari za tjedan dana.

Domaći su do vodstva došli u ranoj fazi utakmice. Već u 10. minuti Fatić je ubacio iz kuta, a Merzić udarcem glavom pogodio za 1:0, što se kasnije pokazalo i kao konačan rezultat “prvog poluvremena”.

Nisu se tako ostvarile želje trenera Ćorića o postizanju gola u gostima, Sloboda je ostvarila minimalnu pobjedu bez primljenog gola. No, 1:0 svakako nije nedostižna prednost, kazali su iz NK Širokog Brijega

STRIJELAC: 1-0 Merzić (10)

SLOBODA: Pirić, Šhakić, Fatić (77. Govedarica), Efendić, Krpić, Mehmedagić, Ordagić, Stjepanović (46. Hasanović), Todorović, Zec (65. Smajić), Merzić. Trener: Jagodić.

ŠIROKI BRIJEG: Bilobrk, Kožul, Pandža, Barišić, Ćorić, Baraban, Sesar, Repić (85. Plazonić), Barić (72. Menalo), Lončar (54. Bralić), Crnov. Trener: Ćorić.