Rukometašice Gruda nadigrale ekipu Goražda

Nakon početnog vodstva domaće ekipe od 1:0 te izjednačenja 2:2 gošće iz Gruda su polako počele stvarati prednost pa je u 15. minuti rezultat na semaforu glasio 5:13 ,a na kraju 1.poluvremena 12:23.

U drugom poluvremenu prvih 10-ak minuta je prošlo u igri gol za gol ,a onda furioznih 10-ak minuta u kojima Gruđanke pokazuju svu svoju kvalitetu i prave 11:0. Završnih 10-ak minuta za gošće su odigrale igračice koje inače imaju manju minutažu i odlično iskoristile svoju prigodu te prednost prvakinja povećale na konačnih + 24.

Ovom pobjedom Gruđanke su ostale na prvom mjestu ljestvice Premijer lige BiH za rukometašice sa maksimalnih 27 bodova iz 9 utakmica.

ŽRK Goražde Heim Meih- HŽRK „Grude“ Grude 26:50 (12:23)

ŽRK Goražde: Anisa Selimović,Anera Barut 1,Amina Zejnilhodžić,Azerina Hrelja 1,Mirnesa Halimić,Ajla Alikadić 3,Ena Kostić 1,Armina Marić 15,Ajla Srna,Amina Odžaković,Amina Pašović,Alma Jašarević 3,Denina Ajanović,Ismihana Perla 2,Zenina Bujak.

Trener: Damir Marevac
Sedmerci:1(0)
Isključenja: 6 min

HŽRK „Grude“ Grude: Ana Križanac, Anđela Milas, Amanda Marić 12, Nikolina Čutura 9(1), Ana Nikić, Ana Vrančić 10, Gabriela Gudelj 7, Matea Bandić, Andrea Prusina 7, Martina Kraljević 3, Anđela Boras, Ana Kondža 2.

Trener: Zlata Zubac
Sedmerci:4(3)
Isključenja:2 min

Sljedećeg vikenda u predzadnjem kolu ovog dijela prvenstva, u Grudama gostuje ekipa Katarine iz Mostara.