Rukometaši Zagreba na svom parketu nadigrali Izviđače

Rukometaši Izviđača u okviru 3. kola Seha-Gazprom lige poraženi su od momčadi RK PPD Zagreb rezultatom 36:25. Prvo poluvrijeme susreta u Zagrebu vjerojatno je jedno od najlošijih koje je momčad Izviđača ikad odigrala. Puno krivih dodavanja, tehničkih pogreški, izgubljenih lopti od strane rukometaša Izviđača rezultiralo je visokim vodstvom rukometaša Zagreba od 20:5 na koncu prvog dijela.

U drugom dijelu potpuno druga slika na terenu, nešto niža postava „Skauta“ „ubrzala je loptu“ i za razliku od prvog poluvremena uspjela popraviti dojam i čak dobiti drugo poluvrijeme rezultatom 20:16. Trener Bjeliš u drugom dijelu pružio je priliku šesnaest godišnjem vrataru Mateju Mandiću koji je skupio sedam obrana, kao i Milanu Vukšiću i Gabrijelu Mišetiću koji su opravdali ukazano povjerenje. Na kraju je susret završen rezultatom 36:25 u korist domaćina.

U ekipi Izviđača pet pogodaka postigao je Vedran Delić, Domagoj Alilović i Arnes Bečić bili su uspješni po četiri puta, dok su Milan Vukšić, Vasilije Kaluđerović i Josip Čutura postigli po tri pogotka.

Kod Zagreba Valentino Ravnić postigao je šest golova, dok su Ereš, Horvat, Sušnja i Mandić dodali po četiri pogotka.

RK PPD Zagreb – RK Izviđač 36:25 (20:5)

RK PPD Zagreb: Jović (3 obrane), Kastelic (6 obrana, 1 sdrmerac), Ereš 5, Vistorop 1, Mrakovčić, Kontrec 1, Buric 3, Sršen 3, Horvat 4, Šušnja 4, Potočnik, Jotić 1, Ravnić 6, Mandic 4, Bičanić 2, Vekić 2.
Trener: Lino Červar

RK Izviđač: Anđelić (2 obrane), Kvesić (1 obrana), Mandić (7 obrana), Pavlak 1, Miličević, Alilović 4, Bečić 4, Čutura 3, Vukšić 3, Vukić, Maretić, Kaluđerović 3, Kordić, Šoljić, G. Mišetić 2, Delić 5/3.
Trener: Mario Bjeliš

Isključenja: RK PPD Zagreb 14 minuta, Izviđač 10 minuta.
Sedmerci: RK PPD Zagreb 1/1, Izviđač 4/3.