Rukometaši Širokog Brijega prekinuli niz nepobjedivosti Kiseljaka

ŠIROKI BRIJEG – Porazom 39:36 od Rukometnog kluba Široki Brijeg prekinut je niz nepobjedivosti Rukometnog kluba Kiseljak koji je trajao od drugog kola tekuće sezone.

Početak utakmice obilježila je nervozna i rastrgana igra obje momčadi. Sredinom prvog poluvremena Kiseljačani su se odlijepili na prednost od tri gola koju su zadržali do kraja poluvremena koje je završeno rezultatom 15 : 18.

Početkom drugog poluvremena dolazi do pada u igri ekipe Kiseljaka što su domaćini iskoristili i serijom pogodaka ostvarili prednost od šest golova. Od tog trenutka gosti su uspjeli stabilizirati igru u napadu te su smanjili razliku na samo dva pogotka.

Domaćin je zadržao prednost do kraja i zasluženo slavio rezultatom 39: 36.

Visok broj pogodaka jasno pokazuje da igra u obrani gotovo da nije ni postojala kod obje ekipe.