Rukometaši Izviđača i sa pola rezervnog sastava bolji od dobojske Sloge

LJUBUŠKI – Rukometaši Izviđača i dobojske Sloge odigrali su sinoć u Gradskoj športskoj dvorani u Ljubuškom utakmicu 24. kola Premijer lige, koja je više ličila na revijalnu nego prvenstvenu utakmicu.

Bila je to utakmica bez žara i rezultatskog naboja. Gosti su u prvom poluvremenu bili nešto agilniji, te su većim dijelom imali rezultatsku prednost. Poveli su 4:1 u 3. minuti i uglavnom su imali prednost od jednog do dva pogotka do završnice poluvremena, kad Izviđač, serijom 4:0, preokreće rezultat i na odmor se odlazi s njegovom prednošću od dva pogotka (19:17).

U drugom dijelu domaći su pojačali tempo i bez većih problema došli su do još jedne rutinske pobjede.

Kod Izviđača najviše pogodaka postigao je Kristijan Jarak devet, pet je postigao Matej Hrstić, dok su se po četiri puta u listu strijelaca upisali Ivan Miličević i Josip Šarac. Marko Ivanković i Ivan Ereš skupili su po osam obrana.

U ekipi Slogea istakli su se Srđan Gavrić sa sedam i Boris Bosić sa šest pogodaka. Nebojša Bojić obranio je 14 udaraca.

HRK Izviđač – RK Sloga 38:31 (19:17)

HRK Izviđač: Ivanković (8 obrana, 1 sedmerac), Grbavac (3 obrane), I. Ereš (8 obrana), Miličević 4, J. Ereš 3/2, Grgić 2/1, Mandić 1, Čutura 2, Jarak 9/1, Šarac 4, A. Grbavac 2, Primorac 1, J. Grbavac 3, M. Pavlak, Hrstić 5, Rodin 2.
Trener: Zdenko Grbavac.

RK Sloga: Bosić, Bojić (14 obrana), Bižić (1 obrana, 1 sedmerac), De. Pejić, Simić, Da. Pejić 2, Maričić, Bosić 6/1, Gavrić 7, Zekić 4, Mišanović 4, Đurđević 5/2, Tulendić, Zvekić 3, Mujkanović.
Trener: Igor Pijetlović.

Isključenja: Izviđač 4 minuta, Sloga 6 minuta.
Sedmerci: Izviđač 5/4, Sloga 4/3.