Rekordna pobjeda rukometašica Gruda

Od samog početka utakmice grudske rukometašice su zaigrale maksimalno angažirano, odgovorno i pokazale da gošće nemaju što tražiti u Grudama.

Jaka i pokretljiva obrana te izuzetno brza i efikasna igra u napadu su ostavili Bišćanke bez ikakvih šansi. Cijelo prvo poluvrijeme Gruđanke su držale ritam od jednog gola po minuti pa su ih u tom periodu i zabile upravo 30. Istovremeno obrana na čelu sa Anđelom Milas je funkcionirala dobro i primila samo 5 golova.

U drugom poluvremenu je mlada ekipa grudskih rukometašica dobila svoju prigodu i dobro je iskoristila. Mlade su Gruđanke nastavile povećavati prednost svoje ekipe i na kraju se semafor zaustavio na rijetko viđenih 51 : 15.

Ovom pobjedom HŽRK Grude je ostao na vrhu premijerligaške ljestvice. Sljedećeg vikenda Gruđanke idu u goste Lokomitivi.

HŽRK „Grude“ Grude-ŽRK Bihać 51:15 (30:5)

HŽRK „Grude“ Grude: Ana Križanac, Anđela Milas, Amanda Marić 7, Nikolina Čutura 5, Ana Nikić, Ana Vrančić 6, Gabriela Gudelj 7, Matea Bandić 1, Andrea Prusina 8, Martina Kraljević 3, Klara Mikulić 4, Anita Azinović 4, Tina Bandić 2, Anđela Boras 3, Ana Kondža 1.

Trener: Zlata Zubac