Posušje uvjerljivom pobjedom nad Slogom se vratilo u igru!

Nogometaši Posušja ostvarili su veoma važnu pobjedu u borbi za vrh protiv neugodnih Ljubušaka u igri koja nije bila na zavidnom nivou, ali su najbitnija osvojena tri boda.

Tako su nakon tri vezana poraza, u okviru 23. kola Druge lige FBiH-Jug na Mokrom docu savladali Slogu rezultatom 3:0.

Bez golova se igralo sve do 63. minute kada mrežu gostiju para povratnik u momčad nakon ozljede Jure Glavina, a sve je napravio raspoloženi Davor Landeka. Nakon 303 min. plavo-bijeli postižu pogodak za veselje oko 100-injak navijača. Isti igrač strijelac je bio u 85.min, a pobjedu plavo-bijelih potvrdio je Mihovil Džeba u 88. minuti euro-golom. Tako je Posušje nakon tri vezana poraza ostvarilo bitnu pobjedu za izlazak iz krize i ostalo druga momčad prvenstva sa bodom manje od vodećeg HNK Tomislava.