Pobjeda nogometaši Posušja u prijateljskom susretu protiv Tomislavgrada

POSUŠJE – Izabranici Lea Sliškovića u prijateljskom susretu slavili su protiv susjeda iz Tomislavgrada sa 3-1.

Slišković je izveo šarolik sastav, a zbog ozljede izostali su Jurišić, Jukić i Bilać.Tomislav je poveo iz penala, a siguran je bio Bandić. Krajem prvog djela za 1-1 iz kornera pogađa Danijel Begić. Na poluvrijeme se odlazi s rezultatom 1-1.

Trener mijenja na poluvremenu Begića i uvodi napadača Čuturu. Brza akcija i odlični pasovi rezultiraju, a Čutura pogađa za 2-1 u 59 min. Tomsilav je vrlo oslabljen ušo u susret, jer njihovi najbolji igrači napustili su klub. Slisković daje priliku svim igračima, a igrači s klupe podigli su ritam igre.U 79 min iz kornera na asistenciju Bešlića glavom pogađa danas odlični Filip Karamatić.

Pred kraj utakimce imali su još dvije lijepe šanse ali Pišković i Kovač nisu uspjeli zabiti za plavo-bijele. Recimo jos da je obrana pokazala moć, a trener može biti zadovoljan kompletnom predstavom njegovih pulena.

Utakmicu je gledalo 100-injak istinskih ljubitelja nogometa.