Pobjeda Gruđanki u Dubici

Dosta čudno prvo poluvrijeme sa nevjerojatno malo golova. Nakon 21 minute igre rezultat je glasio 3:4. Uzrok tomu je veliki broj promašenih zicera gostujućih igračica uz odlično izdanje domaće vratarke Marijane Đenadija.

Obrana Gruđanki je cijelu utakmicu djelovala dobro i domaći napad jednostavno nije imao rješenja, pa je veoma teško postizao golove. Međutim, igru u obrani, nije pratio tako dobar napad grudske ekipe. Ipak je u nekoliko zadnjih minuta prvog poluvremena dojam malo popravljen pa se na odmor otišlo kod rezultata 4:10.

U drugom poluvremenu su stvari došle na svoje mjesto, pa su grudske rukometašice zaigrale brže i efikasnije u napadu što je dovelo do još jedne uvjerljive pobjede.

ŽRK Dubica – HŽRK Grude 14:29 (4:10)

ŽRK Dubica: Marijana Đenadija, Milica Kondić, Sara Majkić 2, Slađana Milanković, Dragana Stojnić 1, Jovna Tramošljanin, Vanja Maksimović 1, Ema Majkić 2,Jovana Babić, Isidora Kršić 3, Milica Grbić 4, Sara Barudžija 1, Daniejla Masirača
Trener: Boris Suvajac