Olimpic priuštio treći uzastopni poraz nogometašima Širokog Brijega u Ligi za ostanak

Još jedan poraz „Plavo-bijelih“ u Ligi za ostanak, i to treći uzastopni. Tradicionalno neugodni Olimpic slavio je na Otoci s 2:0.

Domaći su već u prvoj minuti zamalo došli u vodstvo, no Džugurdić, koji je izišao sam pred Bilobrka, promašio je stopostotnu prigodu. Uzvratio je Menalo u 13. minuti, bez promjene rezultata. Potom je Svrakin udarac obranio Bilobrk, a Markovićev Bandović pa se na odmor otišlo „čistih“ mreža.

U nastavku je Olimpic ipak postigao dva gola. Prvo je Čolić u 63. minuti nakon ubačaja Karića s desnog krila ostao nečuvan na prvoj vratnici i udarcem glavom pogodio za 1:0, da bi šest minuta kasnije Kojić nakon velike gužve u kaznenom prostoru Širokog Brijega poslao mrežu iza leđa Bilobrka za konačnih 2:0.

STRIJELCI: 1-0 Čolić (63), 2-0 Kojić (69).

OLIMPIC: Bandović, Bevab, Vukomanović, Uzelac, Osmanović, Karić, Kojić, Džugurdić, Čolić, Pehar, Svraka.

ŠIROKI BRIJEG: Bilobrk, Pandža, Barišić, Zlomislić, Ivanković, Wagner, Ćorluka, Menalo, Bralić, Krstanović, Marković.