Odbojkašice HŽOK Smeč Široki Brijeg tijesno poražene na gostovanju kod OK Ilijaš

U dvoboju trećeplasirane i četvrtoplasirane ekipe Superlige FBiH odigrano je pet setova, a utakmica je bila puna preokreta i neizvjesna do posljednjeg trenutka.

Širokobriježanke su prvi set osvojile s 25:20, drugi je pripao odbojkašicama Ilijaša sa 17:25, a treći su ponovno osvojile Širokobriježanke s visokih 25:15.

Ipak, četvrti set prelomio je ogled dviju ekipa, a odbojkašice HŽOK Smeč izgubile su ga s 24:26. Odbojkašice iz Sarajeva u petom su setu ponovno uspjele nadigrati Širokobriježanke i slaviti s 15:11 te konačnih 3:2 u setovima.

U ključnim trenucima sreća nije bila na našoj strani, a bilo je i pregršt diskutabilnih sudačkih odluka, kratko su komentirali iz HŽOK Smeč Široki Brijeg za portal Jabuka.tv.

Odbojkašice Ilijaša protiv Širokobriježanki su upisale petu pobjedu u sezoni, a u sedam kola isti broj slavlja imaju i odbojkašice HŽOK Smeč.

Sljedećeg vikenda Širokobriježanke su ponovno u gostima, ovog puta u Sarajevu, gdje će ovog puta snage odmjeriti s ekipom OK Novi Grad.