Novo slavlje i velika pobjeda nogometaša Posušja u Mostaru nad Cimom

U 2. kolu Druge lige FBiH skupina jug nogometaši Cima poraženi su s 2:0 na domaćem travnjaku od ekipe Posušja. Novajlija u Ligi pružio je dobar otpor favoriziranim Posušacima koji slove za jednog od favorita za osvajanje prvog mjesta.

Nakon propuštene prigode Kolobare na otvaranju utakmice, ekipa Posušje dolazi do prednosti u 17. minuti pogotkom Daria Stipića. Do odlaska na odmor Posušaci su imali terensku inicijativu, no mreže su mirovale.

Na otvaranju nastavka Posušje je propustilo prigode preko Stipića i Bešlića, a zatim je domaćin opasno zaprijetio.

U 64. minuti Kolobara je šutirao pored gola, da bi u 75. minuti Anđelo Knezović pogodio gredu.

Pobjedu Posušja potvrdio je Danijel Begić pogotkom u 89. minuti susreta.

Nakon dva odigrana kola Posušje ima dvije pobjede, a Cim dva poraza. Napomenimo kako golman Posušja Boris Baćak već dvije utakmice nije promio pogodak.U sljedecem kolu na Mokri Dolac stiže Hnk Kupres.

NK Cim – HŠK Posušje 0:2

Cim: Vego, Knezović, Petrović, Babić, Miličević, Nikolić (od 53. Tvrtković), Škobić, Livaja (od 65. Džidić), Kolobara, Karačić (od 72. Sivrić), Ljubić.

Posušje: Baćak, S. Bešlić (od 46. Begić), Crnogorac, Glavina, Ćuže, Čuić, Stipić, Mandurić (od 46. M. Bešlić), Soldo, Kovač, Karamatić (od 70. Jurišić).