Nova Bila priuštila rukometašima Širokog prvi ovosezonski poraz

Rukometaši Širokog izgubili su od Nove Bile 33:31 (15:17) u susretu 5. kolu Prve lige Rukometnog saveza Herceg-Bosne igranom u u nedjelju u Novoj Biloj.

Široki je poveo s dva pogotka razlike i držao je prednost do poluvremena (15:17).

U drugom dijelu susreta Širokobriježani su nastavili u istom ritmu sve do rezultata 23:25, kada primaju dva pogotka te domaćini dolaze do izjednačenja. Igra se nastavlja u ritmu gol za gol do rezlutata 28:28 kada na scenu nastupa sudački par Grebenar-Papić koji u zadnjih pet minuta bez ikakvog razloga isključuju tri igrača Širokog.

Rukometaši Nove Bile nisu propustili iskoristiti prednost od tri igrača više te do kraja utakmice dolaze do pobjede 33:31.

HRK Široki: Perković, Jelić, Marušić 6, L.Zovko, Stanić 3, Šušak 8, Hrkać 3, Jurić 2, Penavić, F.Zovko, Mandić 6.

Kod RK Nove Bile istaknuli su se Mišković i Jurčević s po 7 pogodaka.

U šestom kolu na Pecaru dolazi, sada jedina neporažena momčad u prvenstvu, HMRK Zrinjski.