Nogometaši Širokog i Zrinjskog koji nisu igrali službenu utakmicu odigrali prijateljsku!

U klupskom kampu “Musa-Karačić” odigrali smo prijateljsku utakmicu i slavili pobjedu protiv susjeda iz Mostara. Zatvorenu trening utakmicu (2 x 35) odigrale su momčadi sastavljene od igrača s manjom minutažom i onih koji nisu nikako igrali u subotnjem prvenstvenom hercegovačkom derbiju.

Za razliku od prvenstvene utakmice, u prijateljskoj utakmici prikazana je vrlo sadržajna igra i postignuta tri prelijepa pogotka. Za našu momčad pogodio je Ivan Baraban u 40. i 45. minuti, a za goste Nermin Jamak u 64. minuti utakmice.

NK ŠIROKI BRIJEG: Zlomislić, Marković, Perković, Matić, Kožul, Marić, Ivanković, Peko (od 63. Mašić), Wagner, Baraban (od 63. Knežević), Marušić (od 50. Jurić).

HŠK ZRINJSKI: Soldo (od 36. Trifković), Galić Džijan, Laštro, Stanić, Jamak, Hajdarević, Handžić, Bekrić (od 36. Hairlahović), Gržan, Bencun.