Nogometaši Ljubuškog na domaćem terenu upisali pobjedu nad Tomislavom

Ove nedjelje po prelijepom sunačanom vremenu, pred oko 400 gledatelja na Gradskom stadionu Babovac snage su odmjerili domaćin NK Ljubuški i solidna momčad HNK Tomislav iz Tomislavgrada.

Prvih dvadesetak minuta utakmice pripalo je domaćinu koji je ima nekoliko izglednih poluprilika, a posebno treba istaći pokušaje Ivana Buhača i Marina Brkića.

U (40) minuti utakmice iz slobodnog udarca Mario Puljić pogodio je vratnicu, a već minutu kasnije Ljubuški je preko Karla Buhača, na asistenciju Miljenka Bošnjaka došao do početnog vodstva.

To je ujedno bio i rezultat prvog poluvremena ove zanimljive utakmice.

Drugi dio bolje otvaraju gosti koji u (53) minuti utakmice preko Josipa Ivića dolaze do poravnanja rezultata.

Radost gostiju je potrajala samo dvanaest minuta, jer je u (65) minuti susreta vratar gostiju Baković napravio kobnu grešku, a prazna vrata za 2:1 je pogodio Miljenko Bošnjak.

Na kraju zasluženo pobjeda domaćina protiv solidne momčadi iz Tomislavgrada.