Srijeda, 27. prosinca

Klanac, Grabovina, Ulica Alojzija Stepinca – početak u 13 sati

Četvrtak, 28. prosinca

GRAD – DESNA OBALA: Antuna Mihanovića, Trg dr. Ante Starčevića, Fra Didaka Buntića (do mosta), Stjepana Radića (do Duhanske stanice), Vinkovačka, Vukovarska, Krešimirova, Majke Terezije, Ljudevita Gaja, Ivana Gundulića, Hrvoja Vukčića, Marna Držića, Nikole Šubića Zrinskog, Frankopanska, Njivice, Dubravska, Tina Ujevića, Kralja Tvrtka.

Petak, 29. prosinca

GRAD – DESNA OBALA: Herceg Stjepana, Puringajska, Bekijska, Ćavarova cesta, Marije Petković, Vinka Nikolića, Nikole Šopa, Antuna Kovačića, Vjenceslava Novaka, Fra Andrije Šaravanje, Josipa Kozarca, Vitkova, Nikole Tavelića, Tomice Penavića, Fra Zdenka Galića, Velebitska, Nevidinska, Leopolda Mandića, Ružopoljska, Fra Blage Karačića, Kneza Mislava, Kneza Zdeslava, Mate Balote, Ivana Merza, Kardinala Kuharića.

Subota, 30. prosinca

GRAD – DESNA OBALA: Oklaji, Cigansko Brdo, Japlanička, Kosa, Crnačka, Kranjčevićeva, Stjepana Radića (od Duhanske stanice do Oklaja).

Nedjelja, 31. prosinca

GRAD – LIJEVA OBALA: Zorićevina – početak u 13 sati

Utorak, 2. siječnja

GRAD – LIJEVA OBALA: Dinka Šimunovića, Matije Gupca, Jurja Dalmatinca, Marka Marulića, Fra Mirka Matijevića, Kralja Tomislava, Trg Širokobrijeških žrtava, Trg Gojka Šuška, Petra Svačića, Fra Anđela Kraljevića, Frane Grbešića, Ivana Sopte, Ivana Meštrovića, Fra Didaka Buntića (od mosta sjeverno prema Mostaru do Remonta), Braće Šimića, Fra Mirka Ćosića, Izidora Kršnjavija, Fra Lucijana Kordića, Fra Rafe Barišića, Kraljice Katarine, Branimirova, Dubrovačka, Ilirska, Zagrebačka.

Srijeda, 3. siječnja

GRAD – LIJEVA OBALA: Kraljice Jelene, Maka Dizdara, Ivana Mažuranića, Đure Baslera, Sarajevska, Strossmayerova, Fra Nikole Kordića, Ruđera Boškovića, Fra Grge Martića, Branka Petra Ljubičića, Fra Didaka Buntića (od mosta s južne strane cijela ulica).

Četvrtak, 4. siječnja

GRAD – LIJEVA OBALA: Kvaternikova, Eugena Kumičića, Splitska, Krstače, Andrije Medulića, Pobijenih franjevaca, Mostarska, Orlovačka, Ivana Zajca, Fra Jakova Bubala, Vlahe Bukovca, Mate Lovraka, Vatroslava Lisinskog, Fra Dominika Mandića, Dr. Jure Grubišića, Antuna Gustava Matoša, Fra Didaka Buntića (od Remonta sa sjeverne strane do kraja).

Petak, 5. siječnja

MOKRO

Subota, 6. siječnja

TURČINOVIĆI – početak u 13 sati

Nedjelja, 7. siječnja

DOBRKOVIĆI – početak u 13 sati

Ponedjeljak, 8. siječnja

TRN

Utorak, 9. siječnja

UZARIĆI

Srijeda, 10. siječnja

KNEŠPOLJE

Četvrtak, 11. siječnja

ČERIGAJ, DUBRAVA, PODJELA, PRIVALJ i ZAVOZNIK

Gospin-brig.info