Mokrani se ponovno nisu pojavili na turniru, Izbično i Turčinovići upisali pobjede

Na igralištu u Klancu večeras su odigrane nove dvije utakmice MNL MZ Grada Širokog Brijega, a jedna utakmica nije odigrana jer se protivnik nije pojavio.

U prvoj utakmici večeri Izbično je svladalo ekipu Ljubotića 3:1.

Druga utakmica nažalost nije odigrana jer momčad Mokrog se nije pojavila, a susret je registriran rezutatom 3:0 za ekipu Lijeve Obale. Mokrom je ovo druga utakmica ovogodišnjeg izdana turnira na kojoj se nisu pojavili.

Treća utakmica je bila prava ”poslastica” za gledatelje. Turčinovići su slavili protiv Oklaja rezultatom 2:1.

Oklaji su golom Zorana Zovke u 8. minuti poveli, a samo dvije minute kasnije Ivan Jurilj postiže gol za izjednačenje. Jurilj je u 29. minuti postigao gol za prednost Turčinovića koju su sačuvali do kraja susreta.