Mladost i Buna bez zgoditaka na Mostarskom blatu

ŠIROKI BRIJEG – Širokobriješka Mladost i mostarska Buna odigrali su neodlučeno (0:0) u pripremnoj utakmici igranoj u nedjelju u Trening kampu ”Musa-Karačić” na Mostarskom blatu.

Mladostašima je ovo bila treća pripremna utakmica u nizu, a do sada su slavili protiv Mostara 1:0 te su izgubili od Posušja 0:2.

Prvo poluvrijeme proteklo je u tvrdoj igri na sredini terena, dok se u nastavku susreta igralo veoma otvoreno. Obje momčadi imale su po nekoliko izglednih prilika, ni mreže su i nakon 90 minuta ostale netaknute.

Vodeća momčad Međužupanijske lige klubova ŽZH i HBŽ nije tako uspjela zatresti mrežu šestoplasiranoj momčadi Lige HNŽ-a.

”Narančasti” iz Širokog Brijega novu provjeru imat će u subotu u Čitluku gdje će odmjeriti snage s Brotnjom, a nakon toga u goste im dolazi livanjska Kamešnica.