Mladi nogometaši Širokog Brijega u sve tri selekcije “razvalili” GOŠK Gabelu

Mlađi kadeti (pioniri) i kadeti NK Široki Brijeg slavili su uvjerljive pobjede (5:0) protiv svojih vršnjaka iz NK GOŠK Gabela u 4. kolu Omladinske Premijer lige BiH. Golijadu mlađih kadeta (pionira) otvorio je Josip Planinić svojim hat-trickom postignutim za samo šest minuta (25., 27. i 31. minuta), Silvio Čamber je povisio na 4:0 u 35. minuti, a konačnih 5:0 postavio je Tomislav Krstanović u 53. minuti.

Kadeti su na svoj prvi pogodak čekali do 31. minute kada je pogodio Silvio Ilinković. U 53. minuti rezultat je udvostručio Josip Bilobrk, a onda je Stipe Tokić u 68. minuti povisio na 3:0. Ivan Mustapić pogodio je za 4:0 u 74. minuti, a konačan rezultat postavio je Marko Salavarda u 79. minuti utakmice.

S druge strane, juniori NK Široki Brijeg su u poslijepodnevnom terminu u 2. kolu deklasirali juniore NK GOŠK Gabela s visokih 7:0. Luka Knežević je postigao dva pogotka (40. i 61. minuta), dok su Slaven Dumančić (52. minuta), Josip Bešlić (55. minuta), Roberto Ćosić (66. minuta), Roko Kosir (83. minuta) i Kristijan Medić (88. minuta) dodali po jedan pogodak.