Matić “matirao” Mladost u zadnjim minutama i ekipi Širokog donio nova tri boda

Golom Matića u drugoj minuti nadoknade izgubljenog vremena Široki je došao do sva tri boda na gostovanju kod “fenjeraša” Mladosti. Babić je izveo udarac iz kuta, Matić pravodobno utrčao na prvu vratnicu, nadvisio obranu Mladosti i udarcem glavom poslao loptu u mrežu iza leđa domaćeg vratara.

Mladost je prvu prigodu imala u 8. minuti. Nakon velike greške obrane Širokog Brijega, Pandža nije bio precizan iz izgledne prilike. Već u narednom napadu uzvratio je za „Plavo-bijele“ Jurić, ali je šutirao preko gola. U 19. minuti Čabraja je bio sam pred Bukvićem, ali vratar Mladosti spasio je svoju momčad.

Mujagić u 29. također nije bio precizan, nije dobro zahvatio loptu iz izgledne prilike, a onda se Begonja u 42. minuti našao sam pred vratarom Mladosti. Međutim, Bukvić je sjajno intervenirao i na odmor se otišlo s 0:0.

Nastavak nije ponudio previše uzbuđenja. Igralo se dosta slabo i kada se činilo da će obje momčadi osvojiti po bod „ukazao“ se Matić i donio pobjedu i veliku radost Širokobriježanima.

STRIJELAC: 0-1 Matić (90+2)

MLADOST: Bukvić, Diallo, Guzina, Delić (69. Tandina), Sadiković, Bojo, Asani, Pandža (46. Aj. Mujagič), Al. Mujagić, Mišić, Isaković.

ŠIROKI BRIJEG: Bilobrk, Matić, Ćorić (75. Popović), Čabraja, Ćorluka, Vukoja, Jurić (55. Babić), Kovačić, Begonja (63. Marić), Bagarić, Marković.