Lijeva Obala, Turčinovići i Knešpolje protiv suparnika upisali pobjede od 4:3

U sklopu pretposljednje večeri grupne faze natjecanja širokobriješke MNL mjesnih zajednica odigrane su utakmice između MZ Lijeva Obala i MZ Privalj, MZ Turčinovići i MZ Rasno te MZ Knešpolje i MZ Desna Obala, a sva tri dvoboja završila su rezultatom 4:3.

U prvoj utakmici večeri Lijeva je Obala dominirala utakmicom te su od pogotka Marina Sesara u 5. minuti tek jednom ispustili prednost, kada je u 18. minuti izjednačio Martin Ivanković.

U 2. minuti drugog poluvremena za novo vodstvo zabio je Pero Ševo, koji je bio precizan i u 24. minuti, a za – kako će se pokazati – nedostižnih 4:1 zabio je Vinko Ivanković u 36. minuti. Privaljčani su dvama golovima kapetana Marka Muse u posljednjim minutama stigli do neizvjesnih 4:3, ali je na tome ostalo te je Lijeva Obala potvrdila svoj status i prvo mjesto sa sve četiri pobjede.

Turčinovići su u drugom susretu identičnim rezultatom bili bolji od ekipe Rasna, ali je ova utakmica bila neizvjesna do posljednjeg trenutka. Pobjedničku momčad u vodstvo je u 5. minuti doveo Ivan Bubalo, za Rasno je pet minuta kasnije poravnao Karlo Kvesić, a u vodstvo ih je u 16. minuti doveo Matej Skoko.

Ivan Bubalo dvama golovima u prvih osam minuta drugog poluvremena ostvario je hat-trick i napravio novi preokret za vodstvo Turčinovića. Ipak, momčad Rasna drugim pogotkom u igru je vratio Matej Skoko u 33. minuti, ali je drugi Ivan Bubalo u momčadi Turčinovića u 35. minuti zabio za konačnih 4:3.

U posljednjem susretu večeri slavila je MZ Knešpolje nadigravši MZ Desna Obala. I ova je utakmica više bila u znaku pobjedničke momčadi, koju je već u 2. minuti u vodstvo doveo kapetan Marko Soldo, a već u 4. minuti na 2:0 povisio je Jure Glavina.

Ekipa Knešpolja do kraja susreta više nije ispuštala prednost, a do kraja susreta za pobjedničku momčad još je jednom bio precizan Marko Soldo te Pero Barbarić, dok su za Desnu Obalu zabijali Damir Hrkać, Antonio Kolobarić i Mate Marušić.

21:00 LJUBOTIĆI – KOČERIN

U četvrtak 26. srpnja u 22:00 sati održat će se izvlačenje parova osmine finala, a prve utakmice 16 najboljih momčadi trebale bi se igrati već u petak.