Krajina nadigrala rukometaše Izviđača

CAZIN – Rukometaši Izviđača neočekivano su sinoć doživjeli uvjerljiv poraz u Cazinu od rukometaša Krajine.

Bila je to utakmica u kojoj su domaći rukometaši prikazali fanatičnu borbenost i od samog početka su nametnuli svoj stil te su kontrolirali igru i rezultat. Isto tako rukometaši Izviđača, koji su već u mislima o utakmicama Lige za prvaka, ušli su u utakmici s motom “lako ćemo”, što im se na koncu “obilo o glavu”. Krajina je već u 20. minuti stigla do prednost od pet pogodaka (10:5) koju je zadržala do konca prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu domaći su nastavili u istom tempu i zasluženo su došli do uvjerljive i neočekivano visoke pobjede rezultatom 32:23. Krajina je ovom pobjedom i s tri osvojena boda povećali svoje šanse u borbi za opstanak u Premijer ligi.

Kod domaćina efikasnošću su prednjačili Ismar Salkić s devet i Goran Stanić sa sedam golova, dok je najefikasniji igrač susreta bio Josip Šarac s deset pogodaka.

RK Krajina – HRK Izviđač 32:23 (14:9)

RK Krajina: Bradarić, Begić, Nadarević, Mijatović 4, Kapić, Salkić 9, Dautović, Lipović, Angelovski, Bašagić, G. Stanić 7, Hušić, Dekanović, Lipović 5, Burazor 5/1, M. Stanić 2.
Trener: Osmanagić Mensur.

HRK Izviđač: Ivanković (1 obrana, 1 sedmerac), Tolić (9 obrana, 2 sedmerca), I. Ereš (4 obrana, 1 sedmerac), Miličević, J. Ereš 1/1, Hrstić 3, D. Mandić 3, Marković, Čutura 2, Jarak 1, Šarac 10/1, J. Grbavac 2, M. Pavlak 1, Rodin 1.
Trener: Zdenko Grbavac.

Isključenja: Krajina 8 minuta, Izviđač 10 minuta.
Sedmerci: Krajina 5/1, Izviđač 4/2.