Košarkaši Širokog razvalili Gradinu

Košarkaši Širokog ostvarili su pobjedu u Mejdanu nad Gradinom rezultatom 119:63.

Furiozno otvaranje utakmice donijelo je gostima lijepu prednost koju su oni uspješno održavali tijekom cijele prve četvrtine koja je završila rezultatom 19:29.

Momčad Širokog je i u drugoj četvrtini prikazala bolju košarku od domaćina i prednost je zaslužbeno rasla. Borbenost i želja u igri donijeli su momčadi Danijela Jusupa vodstvo od 21 razlike na poluvremenu (37:58).

Široki je i u drugom poluvremenu nastavio dominaciju i prednost je samo rasla. Najefikasniji kod Širokog bio je Goran Filipović s 29 poena, dok se kod odomaćih istaknuo Miodrag Tanasilović s 24.

HKK Široki u subotu (16. ožujka) dočekuje Zrinjski u 18 sati u okviru 22. kola Košarkaškog prvenstva BiH.