Karate klub Široki donio 10 medalja iz Ilidže

Proteklog vikenda članovi karate kluba Široki Brijeg nastupili su na vrlo jakom međunarodnom 14. Otvorenom karate Open turniru na Ilidži, u organizaciji Karate kluba Champion sa Ilidže te osvojili 10 medalja. Na turniru je učešće uzelo 4 države, 93 kluba i 1055 natjecatelja.

U subotu su na tatami izašla 4 člana iz kk Širokog Brijega, Ivan Matijević i Luka Kvesić u kadetima, Ružica Hrkać u juniorkama i Marija Kordušić u21 ml. Seniorke. Prvi dan su osvojili 2 bronce i to Marija Kordušić i Ružica Hrkać koja je nastupala u kategoriji juniorka prvi put iako je još kadetkinja par mjeseci.

U nedjelju drugi dan natjecanja namjenjen je bio za one najmlađe, te su odnijelio 8 medalja, 3 zlatne, 2 srebrena i 3 bronce.

Zlatne medalje su osvojili: Marija Ivanković, Viktor Kvesić i Klara Lovrić

Srebrene medalje su osvojile: Iva Marić, te ekipno djevojčice u sastavu (Iva Marić, Marija Ivanković i Klara Lovrić)

Bronce: Matej Zeljko, Mihael Hrkać, te ekipno muški u sastavu (Matej Zeljko, Viktor Kvesić, Mihael Hrkać i Valentino Slišković.

Ekipu su vodili treneri: Marin Hrkać, Goran Hrkać i Robert Šaravanja.