Mlađi kadeti (pioniri) i kadeti NK Širokog Brijega zabilježili su polovičan uspjeh na gostovanju kod Radnika u Bijeljini u 10. kolu svojih liga.

Mlađi kadeti (pioniri) slavili su minimalnu pobjedu pogotkom Mate Juričića iz 39. minute, dok su kadeti poraženi minimalnim rezultatom. Strijelac jedinog pogotka za domaće bio je Danijel Jović u 61. minuti utakmice.

Odličan rezultat ostvarili su juniori Širokog Brijega, koji su s uvjerljivih i visokih 0:5 slavili na gostovanju kod do danas vodeće Slobode u Tuzli.

Tuzlake je „načeo“ Josip Bešlić u 17. minuti. Vodstvo je udvostručio Luka Knežević u 50. minuti. Petnaest minuta kasnije Domagoj Marušić je iz jedanaesterca povisio rezultat. U 72. minuti Knežević je postigao novi pogodak, a konačan rezultat postavio je Domagoj Marušić, također, svojim drugim pogotkom u 85. minuti.

U-15 | FK Radnik Bijeljina – NK Široki Brijeg 0:1 (0:1)

U-17 | FK Radnik Bijeljina – NK Široki Brijeg 1:0 (0:0)

U-19 | FK Sloboda Tuzla – NK Široki Brijeg 0:5 (0:1)