Grudske rukometašice u predzadnjoj provjeri prije nastavka sezone porazile i Levaleu 2010 Nikšić

GRUDE – Predzadnja provjera grudskih rukometašica pred nastavak natjecanja u Premijer ligi BiH donijela nam je veoma dobru i čvrstu utakmicu protiv odlične ekipe Levalee 2010 iz Nikšića. Iako su Gruđanke cijelu utakmicu vodile, uporne i tjelesno veoma spremne Nikšićanke su igrale maksimalno angažirano do zadnjeg sudačkog znaka.

Sami početak utakmice u potpunosti je pripaao domaaćoj ekipi koja je polovinom prvog poluvremena vodila 9:1. Nakon toga je trenerica Zlata Zubac isprobavala različite taktičke i igračke opcije pa je ovo visoko početno vodstvo samo zadržavano sve do kraja utakmice.

Obje ekipe su igrale cijelu utakmicu veoma brzo, čvrsto , u obrani agresivno, na trenutke i preko granica dozvoljenog.

Gruđanke su odigrale još jednu utakmicu nekompletne, bez bolesne Josipe Braćić, ozlijeđene Chiare Radić i 55 minuta danas bez nedovoljno oporavljene Ane Vrančić.

Sljedećeg vikenda grudske rukometašice će imati i svoju posljednju provjeru ,a nastavak Premijer lige je za dva tjedna kada Gruđanke gostuju u Rogatici.

HŽRK Grude Autoherc-RK Levalea 2010 Nikšić 26:19(15:8)

HŽRK Grude Autoherc: Anica Gudelj, Anđela Milas, Amanda Marić 10, Nikolina Čutura 5, Marija Gudelj 4, Ana Vrančić 1, Matea Bandić, Andrea Prusina 3, Ana Nikić, Klara Mikulić 1, Anita Azinović 1, Tina Bnadić, Ana Kondža 1, Katja Žulj, Lucija Žulj.
Trener: Zlata Zubac