GOŠK odnio bod s Pecare

U uvjetima koji su za mnoge bili neregularni, GOŠK je odnio bod s Pecare. Jaka kiša i vodom natopljen travnjak onemogućavali su bilo kakvu kombinatoriku, lopta je često zastajala u lokvama vode, a takvim uvjetima bolje su se prilagodili gosti. Istina, Široki je pokušavao napadati, ali jalovo, obrana Gabeljana bez ikakvih problema rješavala je potencijalne opasnosti i držala 0:0, da bi potom iz polukontri preko Ereiza i Kulovića, a kasnije i Ramića GOŠK pokušao i zaprijetiti Bilobrku.

Upravo Ramić bio je strijelac za vodstvo GOŠK-a u 74. minuti. Pogriješila je uža obrana domaćih, Ramić se „otresao“ pratnje i rutinirano svladao nemoćnog Bilobrka – 0:1.

Samo šest minuta kasnije Široki je izjednačio. Nakon velike gužve u kaznenom prostoru gostiju Bagaić je s druge vratnice praktično ugurao loptu u mrežu Kozića za poravnanje na 1:1, što se kasnije pokazalo kao konačan rezultat utakmice.

Širokom je, zanimljivo, ovo bio već deveti ovosezonski remi, a osvajanjem samo jednog boda propuštena je velika prilika za proboj na treće mjesto.

STRIJELCI: 0-1 Ramić (74), 1-1 Bagarić (80).

ŠIROKI BRIJEG: Bilobrk, Matić, Barišić, Ćorić, Franjić (75. Eliomar), Eliomar, Marić, Jurić (66. Vukoja), Kovačić, Begonja (46. Bagarić), Marković. Trener: Sedloski.

GOŠK: Kozić, Karamarko, Hasanhodžić, Ereiz, Aletić (83. Zolj), Kulović, Raguž, Vego (60. Čolić), Hajdarević (46. Ramić), Hasanović, Kovačić. Trener: Neretljak.