Golijada na susretu Radnika i Širokog za kraj sezone

Široki je poveo već u samom otvaranju utakmice. Kvesić je odlično ubacio s lijeve strane, a Bagarić pored dvojice domaćih nogometaša glavom pogodio za 0:1. Radnik je izjednačio petnaestak minuta kasnije. Beširević je dobro naciljao iz iz slobodnjaka, Zlomislić prekrasnom paradom obranio, ali na nesreću lopta se odbila do Stojanovića kojem nije bilo teško pogoditi za 1:1.

I u nastavku se igralo obostrano otvoreno pa su postignuta još četiri gola. Beširević je u 51. s vrha kaznenog prostora donio novu radost domaćima da bi samo dvije minute kasnije Kvesić preciznim udarcem poravnao na 2:2.

Tek što je ušao u igru Glišić je u 59. minuti donio novu prednost Radniku – 3:2. Ipak, u samoj završnici Bagarić je postigao svoj drugi gol i donio treće i konačno izjednačenje – 3:3.

STRIJELCI: 0-1 Bagarić (4), 1-1 Stojanović (20), 2-1 Beširević (51), 2-2 Kvesić (53), 3-2 Glišić (59), 3-3 Bagarić (88).

RADNIK: Ružić, Radović, Martinović, Stojanović, Beširević, Vasić, Mekić, Peco, Hadžić, Despotović, Okić.

ŠIROKI BRIJEG: Zlomislić, Kvesić, Barišić, Baraban, Marić, Ćorluka, Menalo, Lončar, Begonja, Perković, Bagarić.