U 7. kolu Prve futsal lige FBiH u GSD Pecara MNK Hercegovina je pobijedila ekipu HMNK Rudnik iz Mostara rezultatom 4:2.

Nogometaši MNK Hercegovina su od prvog sučevog zvižduka krenuli ofanzivno prema vratima HMNK Rudnik. U 5. minuti majstorija Ante Grbešića i pogodak za 1:0 sa udaljenosti 8 metara od gola. Već u 9. minuti kapetan Mario Mikulić Pavo udvostručuje prednost domaćina na 2:0. U zadnjim trenucima prvog poluvremena najbolji strijelac MNK Hercegovina u dosadašnjem tijeku prvenstva Ivan Vukoja povećava prednost na 3:0.

Početkom drugog poluvremena lagana premoć gostiju iz Mostara, ali bez konkretnog učinka. U 34. minuti Ivan Jurišić pogađa za 4:0 za MNK Hercegovina. Ipak pred sami kraj utakmice gosti smanjuju rezultatsku prednost domaćina, i postižu pogotke u 36. i 38. minuti za konačni rezultat utakmice MNK Hercegovina – HMNK Rudnik 4:2.

Ovom pobjedom MNK Hercegovina popeo se na 3. mjesto iza FK Konjodor iz Bužima koji je polusezonu završio na 1. mjestu i drugoplasiranog MNK Čulin mlin iz Livna.

Ova utakmica je imala i humanitarni karakter i dio sredstava od prodanih ulaznica bit će uplaćen na račun Rolanda Sršena nogometnog vratara i dragovoljca Domovinskog rata samohranog oca šestero djece iz Opuzena.