Košarkaši Širokog kao domaćin ekipi Bratunca ušli su u ovaj susret sa stilom, kao u svaku do sada u ovoj sezoni, te očekivano slavili.

Nisu ni gosti bili nešto loši što se igre tiče, i bili su dobar “sparing partner” ali uigranost i želja za pobjedom bili su na strani Širokog.

Prva četvrtina pripala je Širokom (27:19), a u drugoj je uslijedio nastavak dobre igre i značajna razlika u koševima, tako da se na poluvrijeme otišlo rezultatom 51:35.

Nakon kraće pauze ekipa iz Bratunacu se malo “sabrala” i počela smanjivati razliku tako da su treću četvrtinu uvjerljivo dobili rezultatom 16:26. Posljednja četvrtina donijela je žešću igru s obje strane, kao i skor u njoj koji je bio izjednačen 19:19, što je na kraju značio poraz Bratunca sa šest koševa razlike.

Najbolji u ekipi Širokog se bili Goran Filipović koji je ubacio 23 poena, Markus Lončar 16, Ivan Karačić 13 poena. Na drugoj strani istaknuli su se Wesley Alcegaire sa 25 i Mladen Pantić sa 21 poenom.

Širokom je ovo bila 14. pobjeda i nastavak sjajnog pobjeničkog niza, kao i daljnje držanje vrha tabele.

VIŠE FOTOGRAFIJA na službenoj Facebook stranici portala SirokiBrijeg.info.

Objavljuje SirokiBrijeg.infoSubota, 2. veljače 2019.

Široki – Bratunac 86:80 (27:19, 24:16, 16:26, 19:19)

ŠIROKI: Zubac 8, Karačić 13, Drežnjak 9, Lončar 16, Filipović 23, Čolak 7, Batinić 2, Planinić, Šušak, Ćutuk, Damjanović, Kraljević.

BRATUNAC: Siladji 7, Pantić 21, Alcegaire 25, Dreshawn 7, Sepa 9, Nikolić 8, Pavlović 3, Maksimović, Nikolić, Ružičić.