GOŠK je na svom terenu porazio Širokobriježane 2:1. Eurogolom Marka Mišića domaći su poveli u 52. minuti, a deset minuta kasnije preko Mile Pehara i udvstručili prednost.

Počasni gol za goste postigao je Wagner u sudačkom dodatku vremena.

Gosti su imali velike pritužbe na suca Dragana Petrovića iz Banja Luke, koji u prvom poluvremenu, po njihovom mišljenju, u dva navrata nije dosudio najstrožu kaznu, a mogao je i morao. No, zato je u nastavku utakmice isključio Ivana Krstanovića.

STRIJELCI: 1-0 Mišić (53), 2-0 Pehar (62), 2-1 Wagner (90+2).

CRVENI KARTON: Krstanović (70.).

GOŠK: Kozić, Čolić, Odak, Anković (60. Pehar), Mišić, Đajić, Zolj, Ramić (75. Sušić), Deak, Dodig (46. Bošnjak), Kobiljar. Trener: Slaven Musa.

ŠIROKI BRIJEG: Bilobrk, Matić, Barišić, Čabraja (55. Baša), Ćorluka, Menalo, Ćorić (81. Wagner), Lončar, Begonja, Krstanović, Marković. Trener: Goran Sablić.