Druga momčad splitskog Hajduka u pripremnoj utakmici pobijedila ekipu Širokog Brijega

Hajdukova druga momčad slavila je i u drugoj pripremnoj utakmici odigranoj u sklopu središnjeg dijela priprema za novu sezonu koje su održane na Kupresu. Momčad Siniše Oreščanina u srijedu je odmjerila s kombiniranom momčadi BiH prvoligaša Širokog Brijega u Širokom Brijegu i na koncu slavila s uvjerljivih 3:0.

Dvostruki strijelac za Bijele u prvom poluvremenu bio je napadač Leon Kreković koji je najprije u 23. minuti susreta iskoristio sjajno dodavanje Darija Špikića i lijevom nogom s 15 metara pogodio za vodstvo Hajduka.

U 35. minuti Kreković je krenuo sam prema vrataru, međutim nije čekao da mu se približi nego je uputio neobranjiv udarac s 18 metara u suprotni desni kut. Bio je to fantastičan potez mladog napadača za 2:0 Bijelih.

Točku na ovu utakmicu stavio je Špikić u 71. minuti utakmice nakon što je presjekao jednu loptu u opasnoj zoni, izašao je sam pred vratara i rutinski ga svladao za konačnih 3:0.

Hajdukova druga momčad se nakon ove utakmice vraća u Split gdje će nastaviti s pripremama do početka nove sezone.