Domagoj Marušić poslao Sarajevo kući bez bodova iz Širokog Brijega

U susretu 21. kola Premijer omladinske lige BiH, kadeti Sarajeva doživjeli su poraz na gostovanju kod Širokog Brijega.

Svojevrsni derbi omladinske Premijer lige BiH odigrali su Široki Brijeg i Sarajevo, koje je branitelj titule osvajane i prošle i pretprošle godine.

Bordo tim je došao u goste kod Širokobriježana sa velikim ambicijama, ali one su se polako počele gasiti kada Sarajevo nije došlo do pogotka u prvom poluvremenu.

U drugom dijelu, domaći su stigli do vodstva pogotkom Domagoja Marušića, koji je mrežu Sarajevo pogodio u 50. minuti, za konačan rezultat utakmice od 1-0.

Sarajevo sada ima 50 bodova iz 21 utakmice, te bi ga Željezničar mogao preskočiti na tabeli ako sutra savlada Metalleghe. S druge strane, Široki Brijeg ima 32 boda poslije ove pobjede i zauzima petu poziciju.