Domagoj Marušić donio prvi bod za NK Široki Brijeg na ovogodišnjem Istria Winter kupu

Ni u drugoj utakmici Istria Winter kupa „Plavo-bijeli“ nisu uspjeli doći do pobjede, protiv mađarskog drugoligaša Budafokija odigrali su 1:1. Natjecanje u skupini „A“ okončali su tako iza Rudara (Velenje) i Budafokija pa će u subotu protiv Gyrmota igrati utakmicu za peto mjesto.

Trener Sablić započeo je susret sa sljedećom jedanaestoricom: M. Zlomislić, Marković, Bralić, Barišić, D. Ćorić, Begonja, J. Ćorić, D. Zlomislić, Baraban, Peko, Bagarić, a u nastavku je pružio prigodu mlađim snagama.

I upravo je jedan od onih koji dolaze, Domagoj Marušić, u 56. minuti na asistenciju Stipe Jurića doveo Široki u vodstvo, unatoč činjenici da su „Plavo-bijeli“ još od 2. minute zbog isključenja Bagarića (udaranje protivnika bez lopte) igrali s desetoricom.

Mađari su izjednačili u 62. na 1:1 i taj rezultat nije se mijenjao do kraja susreta.