Član Karate kluba Široki, Ivan Vukoja 3. u Veneciji

U subotu 5.11.2016. godine, šet članova Karate kluba Široki nastupilo je na jednom od najvećih i najmasovnijih karate turnira, Venice Kup u Veneciji, na kojem se okupilo preko 2300 natjecatelja iz 32 zemlje svijeta.

U izuzetno jakoj konkurenciji, natjecatelj Karate kluba Široki Ivan Vukoja osvojio je 3. mjesto. Ivan je, nakon dobivene tri borbe, u polufinalu protiv natjecatelja iz Italije, izgubio odlukom sudaca nakon nedodlučenog rezultata 0:0. U borbi za treće mjesto ponovno sa drugim natjecateljem iz Italije, ostvario je pobjedu sa visokih 6:0.

ivan-vukoja-6112016-1

Ostali natjecatelji iz karate kluba Široki ostvarili su također dobre nastupe prošavši jedno ili dva kola, a najaznačajni je bio nastup Gabrijele Begić koja je bila nadomak medalje, ali je izgubila u borbi za treće mjesto i plasirala se na 5. mjesto.

Sljedeće važno natjecanje za natjecatelje KK Široki je nastup na Državnom prevenstvu BiH koji se održava sljedeći vikend, točnije 13.11.2016. u Tuzli.