Branitelj naslova pobjednika Kupa BiH izborio je u Bijeljini osminu završnice

Branitelj naslova pobjednika Kupa BiH izborio je u Bijeljini osminu završnice. „Plavo-bijeli“ su do minimalne, ali vrijedne pobjede na teškom gostovanju došli golom Lončara iz 56. minute.

Prvi je u uvodnim trenucima zaprijetio Radnik, no Bilobrk se nije dao iznenaditi. Kako je vrijeme odmicalo Široki je sve više vladao terenom, a preko Čabraje mogao je i do vodstva. Ipak, nakon prvog dijela ostalo je 0:0.

Bilobrk je na početku drugog poluvremena uspješno ukrotio Okićev udarac iz dobre pozicije. Uzvratio je Široki preko Lončara nakon pogreške uže obrane domaćih i Lončar je pogodio za – 0:1.

Radnik je nakon toga pokušao doći do poravnanja, uglavnom jalovo napadajući. Beširević je udarcem glavom u 86. minuti pogodio gredu, i to je bilo sve. Bilobrk je ostao čiste mreže, a gol Lončara donio je plasman među 16 najboljih u Kupu BiH.

STRIJELAC: 0-1 Lončar (56).

RADNIK: Ružić, Radović, Franić, Arnautović, Stojanović, Beširević, Vasić, Srećković, Glišić, Okić, Šerbečić.

ŠIROKI BRIJEG: Bilobrk, Kožul, Matić, Barišić, Ćorić, Baša, Ćorluka, Jurić, Lončar, Bralić, Marković.